Pastiçerisë ‘Jaffa’ në ETC në Mitrovicë i bie tavani, lëndohen 2 persona

Pastiçerisë ‘Jaffa’ që ndodhet në qendrën tregtare ‘ETC’ në Mitrovicë i është shembur një pjesë e tavanit.

Si pasojë janë lënduar dy persona, por fatmirësisht ata janë jashtë rrezikut.

Policia është në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin. /Reporteri.net/.

SHPËRNDAJE