Për çka po merren vesh Albin Kurti dhe Avdullah Hoti (Foto)

Deputetët e Kuvendit të Kosovës janë mbledhur në sallë për të filluar seancën e re.

Kuvendi i Kosovës do të mbajë seancë plenare, me gjithsej 15 pika në rend të ditës.

Pika e tretë e kësaj seance është interpelanca për Ministren e Integrimeve Evropiane, Dhurata Hoxha.

Ndërkohë, shefi i GP të LDK’së, Avdullah Hoti është parë duke diskutuar disa ‘letra’ me deputetin e Vetëvendosjes, Albin Kurti/Periskopi/

 

SHPËRNDAJE