Përdorni qetësues para se t’i shikoni këto foto të Tayna-s

Tayna është një prej repereve që u shndërrua në sensacion.

Bukuroshja shqiptare ka publikuar vazhdimisht imazhe atraktive.

Dhe, për linjat e saj që i ekspozon në videoklipe ajo përkujdeset duke u angazhuar me punë të madhe.

Ajo ka publikuar momente nga seancat stërvitore me kampionen e madhe, Geta Beqa.

“Ajo po kthehet më e fortë se kurrë”, ka shkruar Geta në postimin e saj në rrjetin social InstaStory, shkruan Telegrafi, raporton GazetaBlic.

Neve na mbetet vetëm të presim se ç’ka do të na servojë këngëtarja në javët në vazhdim.

SHPËRNDAJE