Përfundon raundi i katërt i meçit Joshua – Parker, ja çfarë ndodhi

Ka përfunduar edhe meçi i katërt i meçit Joshua – Parker.

Në këtë raund Parker u tregua më i mirë se Joshua, duke goditur disa herë Joshuan.

Ky takim po karakterizohet me goditje të pakta, mirëpo të sakta dhe të fuqishme.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Boksierët janë duke u ndeshur për titulllin e botës, Joshua për WBO, ndërsa Parker për WBA dhe IBF, shkruan GazetaBlic

Vlen të theksohet se meçin mund ta shikoni live tek ‘Fight Sports’ në Facebook.