Përfundon takimi i ambasadorit amerikan me Kadri Veselin

Rreth 35 minuta zgjati takimi mes ambasadorit amerikan Kosnett bashkë me kryeparlamentarin Veseli.

Ambasadori pas takimit ka dalë dhe nuk ka thënë asnjë fjalë për media, njofton Klan Kosova.

Ndërsa edhe nga Zyra e Veselit kanë thënë se nuk do të ketë prononcime.

SHPËRNDAJE