Përfundon takimi i Kryesisë së Vetëvendosjes, ja çfarë u vendos

Kryesia e Lëvizjes Vetëvendosje sot ka mbajtur takimin e radhës, deri tani për media akoma nuk janë prononcuar askush për bërë të ditur detajet e mbledhjes, pasi ka qenë e mbyllur.

Të parët që kanë dalë nga kjo mbledhje kanë qenë Glauk Konjucfa, nënkryetar i VV-së, dhe Liburn Aliu, anëtarë i Kryesisë.

Ky subjekt politik sot po ashtu ka takim nga ora 16:00 me LDK-në.

  • ETIKETIMET
  • 1
SHPËRNDAJE