Përplasen keq hoxhallarët Elvis Naçi dhe Shefqet Krasniqi, kjo është arsyeja!

Këtë javë i ftuar si mysafir në emisionin n’Kosovë Show, është hoxha i njohur nga Shqipëria, Elvis Naçi.

Ai ka folur për plot gjëra, përfshirë edhe debatin e fundit në Shqipëri për pozicionin e gruas.

Hoxha Elvis Naçi, është përgjigjur nëse është haram shkuarja në deti.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plot)

Se çka thotë ai shikojeni videon:

SHPËRNDAJE