Përplasja mes deputetëve: Ambulanca ka arritur në Kuvend

Një makinë e ndihmës së shpejtë është parë brenda oborrit të Kuvendit të Kosovës, derisa disa mjekë të janë parë teksa janë futur brenda ndërtesës së Kuvendit.

Deputeti i VV’së, Gazmend Gjyshinca, ka thënë se ka pësuar lëndime nga një incident me Kujtim Shalën dhe Arben Gashin, dhe mjekët kanë ardhur për ta ekzaminuar atë.

Arben Gashi ndërkohë ka mohuar që të ketë pasur ndonjë incident në Kuvend, derisa Mbledhja e Komisionit për Punë të Jashtme ishte ndërprerë për shkak të tensioneve.

  • ETIKETIMET
  • 2
SHPËRNDAJE