Personalitetet tona të njohura që u ndanë nga gratë dhe partneret pasi u bënë të njohur (Foto)

Dardan Molliqaj – Personaliteti i cili tash së voni ka braktisur gruan e tij, është Sekretari Organizativ i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj. Molliqaj është një nga zërat më të zëshëm në skenën politike të Kosovës, sidomos ndaj fenomeneve negative që kaplojnë shoqërinë tonë.

Por, pas një lidhjeje të gjatë, që thuhet se daton nga shkolla e mesme, ai e la gruan me vajzën e vogël për… dikën tjetër!

Sabri Fejzullahu – Edhe pse jemi mësuar të dëgjojmë që shpërndan shumë dashuri ai dikur dikujt ia ka ndalur atë në gjysmë.(Kliko mbi link dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵)

Sabri Fejzullahu – Edhe pse jemi mësuar të dëgjojmë që shpërndan shumë dashuri ai dikur dikujt ia ka ndalur atë në gjysmë.

Behgjet Pacolli – Ndërrimi i partnereve nuk ka qenë i rrallë për biznesmenin dhe politikanin e njohur. Në fund doli në pah që ishte në kërkim të një femre të re.

Agim Çeku – Ish-ushtarakut dhe ministri nuk i ka mjaftuar një grua, tranemton Ripost.

Shkumbin Kryeziu – Jo për ndonjë arsye të veçantë, por lulja e Mimozës i shkon shumë.

Blero dhe Teuta – Nuk ka media që nuk ka folur për ndarjen e tyre, andaj nuk po shtojmë më shumë.

Blerim Shala – Të gjithë i duam artistet, por të paktën Blerimi nuk është divorcuar nga e para. Është aq i fortë sa t’i mbajë të dyja.

Nuredin Ibishi – Ish-Komandanti i UÇK-së, tani deputet i LDK-së, në deklarimin e pasurisë ka treguar pagat e dy bashkëshorteve të tij – gruan martesore dhe bashkëshorten jashtëmartesore.

Afrim Muqiqi – Vetëm për dy e dimë zyrtarisht.

Shpat Kasapi dhe Aferdita Dreshaj – Leonardo DiCaprio asnjëherë nuk ka dëgjuar për Afërditën, por mjaftoi një gënjeshtër e saj dhe Shpati kurrë nuk ia fali.

Dafina dhe Krenari – As këtyre nuk iu eci.

Genta dhe Miloti – Përderisa pritej data e dasmës, gjithandej u përhap lajmi për ndarjen e tyre. /RiPost/Telegrafi