“Pjeshka” e së premtes, Demi Rose

Vikendi erdhi dhe sonte është e premte.

Por, Demi Rose para se të del të argëtohet ka treguar edhe njëherë me fotot e fundit pse është njëra prej femrave më seksi në botë

Ajo ka treguar në një intervistë të fundit se planifikon që ti heq disa kilogram për të qenë me në formë.

Për këtë ajo ka treguar se nuk e ka të vështirë, pasi që peshë ka humbur edhe më parë.

E për ta bërë edhe me nxehtë këtë të premte, bukuroshja britanike ka shpërndarë disa foto të nxehta në rrjetet sociale.

“Është më mirë kështu”, ka shkruar ylli derisa është parë duke bërë foto në një palë minibikine.

Padyshim që ajo e meriton epitetin e “pjeshkës” se të premtes për këtë javë. /GazetaExpress/

SHPËRNDAJE