Po i dridhte të pasmet, por fustani e tradhton super modelen. |I dalin komplet në fushë (VIDEO)

Ndonjëherë gjërat nuk shkojnë ashtu siç do ti!

Lateysha Grace, bomba superseksi në një “live show” pasi prezantuesi i kërkoi të bënte “twerk” ajo pranoi.

Por gjithçka nuk shkoi mirë.

Ajo posa u vendos për të vazhduar “shfaqjen” e tradhtoi fustani dhe i dolën të pasmet.

Për më shumë shikoni videon:

SHPËRNDAJE