Po martohet Rozana Radi, zbulohen detaje të reja

Rozana Radi po martohet.

Rozana ka folur rreth planeve për martesë.

Këngëtarja Rozana Radi është një prej emrave më të dashur të skenës muzikore shqiptare, shkruan lajmi net.

Artistja së fundi është përgjigjur në pyetjet e fansave, të cilët donin të dinin detaje nga jeta personale dhe ajo profesionale.

Një prej tyre i shkruan “Kur do martohesh?”, kurse Rozi ia ktheu e prerë “Aq shpejt sa sta merr mendja”.

Se a kemi dasëm së shpejti në estradë, nga Rozana Radi, i mbetet kohës ta tregojë të vërtetën.

SHPËRNDAJE