“Po na trembin fëmijët, si nuk kanë turp!” Vajza zhvishet në mes të plazhit

Sezoni veror ka mbërritur dhe nuk janë të pakta turistet e huaja apo vajzat shqiptare të cilat ekspozojnë pak më shumë seç duhet, duke i rënë kështu në sy djemve. Jugu gjithnjë i preferuar nga të rinj dhe familjarë, është vendi ku në secilën ditë sheh skena të turpshme nga më t ë pabesueshmet.

Megjithëse ende asnjë plazh i bregdetit shqiptar nuk është i hapur për nudistët, pushueset femra preferojnë që dielli t’u kapë çdo cep të trupit duke dalë topless. Këto skena të pahijshme për familjarët në plazh, po fillojnë të bëhen gjithnjë e më të shpeshta. Fëmijë të vegjël në plazh të pranishëm në skena të tilla e persona të moshuar e në mezomoshë të cilët nuk kanë të bëjnë gjë tjetër veçse të largohen që aty e të qeshin.

Një burrë familjar ka raportuar shqetësimin e tij nga Himara, ku një vajzë kishte dalë topless duke rrëmbyer kështu vëmendjen e të gjithëve. Ai shprehet se bashkia duhet të marrë masa dhe t’ua bëjë të ditur pushuesve se nudizmi nuk është ende i lejueshëm.

……………………………………………………………………………………………………………..
Vallëzimi më seksi që keni pa: Morenës i vizatohen komplet të pasmet

……………………………………………………………………………………………………………..

Burri shkruan:

Pershendetje, mu ne qender te Himares ne mes te familiareve. Kane 4 ore na tremben femijet si nuk paskan turp keta njerëz.

Ketu eshte plazh publik dikush duhet te merret me keto gjera te shëmtuara, jane te gjithe familiare nuk do njeri te kete probleme e si flet njeri. Shikoni femijet aty dhe ai burri qe qesh me pamjen, bashkia duhet te vendose tabela lajmeruese ka dite per dite te tilla skena këtu!”/JOQ

SHPËRNDAJE