Po ngjitet në skenë Haxhi Krasniqi, shikojeni live këtu edhe pak sekonda fillon

Për pak minuta fillon super dueli mes Haxhi Krasniqit dhe Tom Schwarz.

AlbanienShow sjell për ju këtë super duel i cili zhvillohet në Gjermani dhe është duel shumë i rëndësishëm për shqiptarin nga Juniku.

Klikoni KETU per ta pare LIVE meçin Robin Krasniqi vs. Tom Schwarz.

SHPËRNDAJE