Policët i arrestojnë babin, vajza e vogël mahnit botën me veprimin e saj

Një vajzë e vogël dy vjeçare po merr të gjithë vëmendjen e rrjeteve sociale pas veprimit të saj të çuditshëm, teksa agjentët e policisë po arrestonin babain e saj.

Pasi pa këtë skenë, vajza i drejtohet atyre me duart lart duke bërë shenjë se dorëzohet.

Ngjarja ka ndodhur në Florida dhe videoja ka marrë milion shikime deri më tani.

SHPËRNDAJE