Polici ia bën ‘shqiponjën’ para syve modeles serbe!

Modelja e famshme serbe, Dajana Gudic është duke xhiruar disa video.

Në llogarinë e saj në “Instagram”po shihet se aty marrin pjesë edhe disa policë.Gjesti që ra në sy në këto xhirime ishte ‘shqiponja’ që e bëri polici kur Dajana i’a drejtoi kamerën.

Dajana njihet për linjat seksi dhe fotografitë provokuese që i poston.Shikojeni fotot:

SHPËRNDAJE