Policia arreston dy persona në këtë qytet të Kosovës, e pabesueshme çfarë bënin!

Policia në Pejë ka arrestuar dy persona të cilët në sheshin “Zahir Pajaziti” janë kapur në flagrancë duke mashtruar qytetarët.

Nga të dyshuarit janë konfiskuar disa raporte mjekësore, fotografi si dhe para.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

SHPËRNDAJE