Policia arreston dy të mitur në Vushtrri, ja çfarë bënë

Policia e Kosovës gjatë ditës së djeshme ka arrestuar në Vushtrri dy të mitur, nën dyshimin se kanë vjedhur një kabllo elektrike nga brendia e rrethojës së një fabrike.

Ky rast ka ndodhur ne mes te dites.

Në raportin 24 orësh dërguar mediave Policia ka bërë të ditur se rasti ka ndodhur në Rrugën “Viciana” në orën 14:05.

Dy të arrestuarit e mitur i takojnë nacionalitetit shqiptar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit janë liruar me procedurë të rregullt. (Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵)

SHPËRNDAJE