Policia jep detaje për personin që ra nga ndërtesa 40 katëshe

Policia ka konfirmuar që një person ka humbur jetën në Prishtinë pasi ra nga ndërtesa 40 katëshe.

“Sot ne ora 17:45 kemi pranuar informacion se nje person ka rene nga nje ndertese ne rrugen “Robert Doll” ne Prishtine.

Menjehere ne vendin e ngjarjes kane dale njesitet e nevojshme policore dhe ekipi mjekesor, i cili ne vendngjarje ka konstatuar vdekjen e viktimes( mashkull).

Per rastin jane njoftuar institucionet kompetente”, thuhent në njoftim./Blic

SHPËRNDAJE