Policia kërkon ndihmë nga qytetarët: Kush e ka parë apo e njeh, lajmërohuni

Policia e Kosovës, me autorizim nga Prokuroria ka kërkuar ndihmë nga qytetarët e Kosovës në ofrimin e informatave, të cilat do të ndihmonin në identifikimin dhe arrestimin e një personi të dyshuar.

I njëjti kërkohet nën dyshimin për përfshirje në “vjedhje të rënda” dhe raste të tjera, transmeton Indeksonline.

“Për çdo informatë që mund të çojë në identifikimin dhe arrestimin e të dyshuarit, mund të kontaktoni policinë në numrin e telefonit: 192 (pa pagesë)”, thuhet në njoftim.

SHPËRNDAJE