Pozon para pasqyrës por Rina Balaj habit me këtë detaj

Reperja, Rina Balaj, është shfaqur më e ‘zjarrtë’ se zakonisht.

Këngëtarja nga Istogu ka habitur fansat me imazhin e publikuar edhe pse duket tejet në formë, shkruan lajmi.net

Ajo sapo ndau një fotografi në Instagram ku përveç ekspozimit të linjave trupore, befason me një detaj.

Siç shihet ajo edhe në tualet mban mikrofonin me vete.

Balaj pozon para pasqyrës dhe me këtë e dëshmon se është e apasionuar pas muzikës.

“Fly”, është kënga e fundit e lansuar nga ajo në bashkëpunim me reperin, Fuego që u mirëprit nga publiku.

SHPËRNDAJE