Prekëse: 14 vjeçarja me kancer e shtrirë në QKUK, ka një dëshirë për vitin e ri!

Në rrjetet sociale po qarkullon një foto e një vajze 14 vjeçe.

Dafina, e cila vuan nga sëmundja e rëndë e kancerit ka vetëm një kërkesë në prag të festave të fundvitit.

Sigurisht që minutat janë të gjatë brenda repartit të Hemato-Onkologjisë.

“Unë jam Dafina 14 vjeçare e shtrirë në repartin eHemato-onkologjisë, dëshira ime është një Lloptop për projekte dhe të shikojëfilma në klinikë sa jam në trajtim”, ka shkruar ajo.

SHPËRNDAJE