Prekëse: Ky është Genci i cili sot vdiq në vendin e tij të punës (Foto)

Ka ndërruar jetë tragjikisht 31 vjeçari nga Istogu, derisa ishte duke punuar në vendin e tij të punës.

Gazeta  mëson se viktima është Genc Loshi. Genci, nuk mundi ti bëjë ballë plagëve të marra, ku më pas ndërroj jetë.

Gazeta NewBorn, ka arritur që të siguroj foton e viktimës.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë)

Familja e Gencit, ka njoftuar se familjari i tyre 31 vjeçar varroset nesër në ora 15:00 në varrezat e fshatit Pemishtë të Istogut.

SHPËRNDAJE