Presidenti i Interit tallet me Milanin

Steven Zhang, presidenti i Interit, pasi kaloi frika në ndeshjen Inter-Empoli, që u mbyll me fitore dhe festën zikaltër, ka postuar në rrjetet sociale një foto e cila duket “Duomo” e fashme, ndërsa janë edhe flamujt e Interit.

Mesazhi i tij ishte “Milano jemi ne!”. Interi këtë sezon e mundi të dy derbet Milanin, që mbeti jashtë Champions League.

SHPËRNDAJE