Prezantuesja e Klan Kosovës martohet në Shqipëri me këtë këngëtar

Ylli i hitit “Si bugati”, Skerdi Ago prej kohësh përflitej se ishte në një lidhje me gazetaren kosovare Vesa Rama por nuk është se na kishin mbajtur të informuar në lidhje me vijimin e hostorisë së tyre të dashurisë. Por një detaj në Instagramin e gazetares ka zbuluar sekretin.

Vesa ka shtuar në bio-n e saj edhe mbiemrin e këngëtarit. Vesa Rama Ago quhet ajo tashmë dhe kjo gjë na bën të mendojmë se dyshja mund të jenë martuar në fshehtësi. Gjithsesi na mbetet të presim për konfirmimin e tyre!

SHPËRNDAJE