Prishtina me rezultat pozitiv nga Luxemburgu (Foto)

Prishtina ka barazuar pa gola në ndeshjen e parë të fazës së dytë kualifikuese për Europa League.

Nënkampionët e Kosovës morën një barazim të vlefshëm kundër skuadrës nga Luxemburgu, Fola.

Edhe për kundër rasteve rrjetat mbetën të paprekura për 90 minuta.

Ndeshja e radhës do të luhet me 19 korrik dhe fituesi në ryndin tjetër do të luak me skuadrën belge Genk. /IndeksOnline/Veriu.info

SHPËRNDAJE