Provokon fansat: Cardi B publikon një video me të brendshme

Cardi B e ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve.

Reperja e famshme, Cardi B njihet për format e saj trupore të cilat i ekspozon pa ndalur. Ajo shpesh herë publikon edhe video në të cilat bën lëvizje provokuesee njësoj ka vepruar edhe së fundmi.

Cardi shpesh publikon momente intime edhe me bashkëshortin.

Rep-artistja ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në Instagram dhe pranon pëlqime e komente të shumta.

View this post on Instagram

I GOT A ANNOUNCEMENT TO MAKE TOMORROW! Byeee

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on

SHPËRNDAJE