Provokon Getta Beqa, shfaqë format bombastike

Trajneria e fitnesit Getta Beqa është ndër femrat me trupin më të formuar.

Format e saj bombastike nuk heziton asnjëherë të i shfaqë.

Në mëngjesin e sotëm ajo ka publikuar një foto nga palestra ku duket tejet seksi dhe e egër në të njëjtën kohë.

“E vetmja mënyrë për një punë të mrekullueshme, është  ta duash atë që e bën” kishte shkruar në postimin e saj Getta./Indeksonline/

SHPËRNDAJE