Provokon përsëri Anxhela Martini

Ajo është nga modelet më seksi me origjinë shqiptare, e cila karrierën e saj e vijon jashtë vendit.

Këtë herë e shohim modelen Anxhela Martini më seksi se kurrë dhe me një pozë mjaft sensual.

Nuk është hera e parë që Anxhela provokon me hiret e saj në foto duke bërë të gjithë ndjekësit të komentojnë.

Prej disa kohësh ajo është lidhur në martesë me partnerin e saj Dragos Savulescu.

SHPËRNDAJE