Provokuese që në mëngjes, Tayna në bikini vëmendjen rrëmben!

Reperja e njohur dhe shumë e talentuar, Tayna po i shijon pa fund ditët e para të verës.

Ndonëse temperaturat janë rritur, reperja nga Prizreni po e bën edhe më ‘nxehtë’ me linjat e saj seksi, shkruan Indeksonline.

Tayna ka filluar ditën me një video provokuese, e veshur vetëm në bikini ajo dukej atraktive dhe në super formë duke theksuar pikat e saj të forta.

Reperja ka paralajmëruar se është afër finalizimit të projektit të ri i cili padyshim do të kthehet në një hit veror, ndërsa kujtojmë që kënga e saj e fundit është ‘Kce’./Indeksonline/

SHPËRNDAJE