Pse familja e Era Istrefit nuk shkuan në Rusi, e papritur çka ju ndodhi?

Këngëtarja kosovare me famë botërore Era Istrefi ka bërë një përformancë të jashtëzakonshme sot në Rusi përkrah yjeve Will Smith dhe Nicky Jam.

Por ajo cka ran ë sy është së familja e Erës nuk ishin të pranishëm gjatë përformancës së saj në Rusi, arsyeja mund të jetë problem me vizat.

Pasi Nora Istrefi ditë më parë kishte deklaruar se janë duke u munduar që të pajisen me viza për të përcjell nga afër Erën, por që një gjë e tillë nuk ndodhi.

……………………………………………………………………………………………………………..
Pak orë para finales Presidentja kroate godet me këtë video emocionuese nga aeroplani

……………………………………………………………………………………………………………..

Nora ka publikuar një video të përformancës së Erës, ku shihet se po e percjell nga shtëpia./ORAinfo.

SHPËRNDAJE