Pse jo? Tani është beqar! Robert Berisha tregon muskujt nga pishina

Emri i tij ka qenë kyç këto ditë në mediat rozë, e krejt kjo që pas ndarjes nga Nora Istrefi.

Robert Berisha dhe Nora Istrefi i dhanë fund lidhjes së tyre 13 vjeçare, ku përmes një postimi të bërë ai dha lajmin për ndarjen.

Ndonëse u përfol për lidhje me një modele e cila jetonte në Amerikë, Roberti e mohoi një gjë të tillë.

“Ska nevojë për filtra”, ka shkruar Berisha.

SHPËRNDAJE