PSG tani pas Conte-s

Nëse Paris Saint-Germain dështon që ta arrijë gjysmëfinalen e Ligës së Kamoionëve, ata atëherë mund ta transferojnë trajnerin aktual të Chelseas, Antonio Conte, raporton Le Parisien.

Italiani është në një pozitë të vështirë në Stamford Bridge, ndonëse ka kontratë deri më 2019 me Të Kaltrit.

Në anën tjetër, marrëveshja e Unai Emery me liderët e Ligue 1 skadon verën e ardhshme, dhe ai mbetet nën presion ndonëse ka filluar sezonin pa asnjë humbje.

SHPËRNDAJE