PSG ‘tmerron’ lojtarët për Halloween

Gjiganti nga Parc des Princes ka ‘testuar’ frikën e futbollistëve duke organizuar kamerë të fshehtë para Halloween.

Paris Saint-Germain u ka organizuar kamerë të fshehtë disa prej futbollistëve në prag të Halloween.

Një prej pjesëtarëve të skuadrës i maskuar si krijesë e frikshme dhe e përgjakur u ka futur frikën në palcë disa prej futbollistëve.

Më së shumti reagon blerja më e fundit e skuadrës franceze, sulmuesi Kylian Mbappe, ndërsa ka edhe të atillë që nuk frikësohen fare.

SHPËRNDAJE