Publikohen fotot tërësisht lakuriq të aktores së serialit ‘Kloni’ (+18)

Telenovela braziliane “Kloni” ka qenë një nga më të ndjekurat në Shqipëri e shumë vende të botës ku është transmetuar.

Edhe pse ka kaluar më shumë se një dekadë që nga transmetimi i kësaj telenovele, publiku vazhdon t’i mbajë mend aktorët.

E me siguri ju kujtohet aktorja Juliana Paes e cila në serialin “Kloni” njihej me emrin Karla. Juliana gjithashtu ka luajtur edhe në serialin “India një histori dashurie”, kështu që ajo nuk është e panjohur për publikun shqiptar.(Kliko reklamën dhe shiko pamjen kryesore)

Së fundmi aktorja ka pozuar tërësisht nudo për revistën “Elaoglobo” ku shfaqet shumë në formë.

Juliana është e martuar me afaristin Carlos Eduardo Baptista, me të cilin ka dy djem Pedro Paes Baptista dhe Antonio Baptista.

SHPËRNDAJE