Publikohen pamjet e nuses së Kreshës, aspak tradicionale në ditën e martesës

Siç u bë e ditur mbrëmë, Mc Kresha i jep fund sonte beqarisë.

Reperi i njohur do e kurorëzojë dashurinë me një rreth të ngushtë të familjarëve dhe miqve në një prej restoranteve të kryeqytetit.

Ndonëse u mendua një event tejet hermetik nga syri i publikut,

Prive.al ka arritur të sigurojë një fotografi të nuses.

Me një fustan në model dhe prerje aspak tradicionale, Erzina shkëlqen në ditën më të rëndësishme të saj.

SHPËRNDAJE