Publikohet ftesa e dasmës së Bleros dhe Afronës

Çifti i mirënjohur dhe shumë i përfolur në medizat rozë është edhe Blero Muharremi dhe Afrona Dika.

Shpesh herë është përfolur se së shpejti do ti shohim të martuar.

Këtë e ka bër të ditur vetë çifti, duke e ndarë këtë detaj muaj më parë së bashku me fansat e tyre, të cilët kanë treguar se do të martohen më 21 shtator në Shëngjin tek Rana e Hedhun.

Për më tepër GazetaBlic ka siguruar foto nga ftesa e dasmës së tyre. Pra, këtu mund ta shihni se si do të duket ftesa për ditën më të veçantë të tyre.

Kujtojme muaj me pare Afrona organizoi dhe festen e beqarise me mikeshat e saj me te ngushta ne Mykonos te Greqise

SHPËRNDAJE