Pushimet e turistes, majmunët në prehrin e saj bëjnë seks

Një turiste në Bali të Indonezisë ka pasur një  moment të sikletshëm.

Derisa ajo po bënte foto me një majmunë, papritur një tjetër vijë në gjunjët e saj dhe nisin të bëjnë marrëdhënie seksuale.

Ajo u turpërua duke mbuluar fytyrën me duar, derisa shokët e saj xhironin këtë moment.

Shikoni këtë moment qesharak, por edhe të sikletshëm për turisten.

Sigurisht, që këto pushime ajo nuk do t’i harrojë lehtë./Indeksonline/

 

SHPËRNDAJE