Qesharake-Majmuni vozit biçikletën e vjedhur-Ja si ndiqet nëpër shesh nga një qen (VIDEO)

Të pranishmit në një shesh në Shaanxi të Kinës, patën mundësinë të shohin skenën e rrallë qesharake, mes një qeni dhe një majmuni që mund të ngiste biçikletë.

Derisa përpiqej të largohej dhe lëvizte në rreth, qeni i shkonte pas duke lehur, teksa provonte ta ndalonte.

“Ishte si një cirk i papritur, për të cilin nuk paguam biletë” ishte komenti përbri videos.

Ngjarja është pëlqyer në masë të madhe nga shfrytëzuesit e rrjeteve sociale, që e pëlqyen në masë të madhe.

……………………………………………………………………………………………………………..
Fansja ia gjuan Ledrit jelekët në skenë, ky shokon me komentin që i bën

……………………………………………………………………………………………………………..

SHPËRNDAJE