Qytetari nga Mitrovica përjetoi tmerrin mbrëmë në shtëpinë e tij

Një person nga fshati Kqik i Mitrovicës, ka raportuar se dy persona të panjohur e të maskuar e kishin sulmuar fizikisht duke i grabitur nga oborri veturën e llojit “Opel”, me targa vendore, si dhe para të gatshme në vlerë 4000 euro.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Njësia policore ka arrit të gjejë veturën e cila ishte e braktisur.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Rasti është duke u hetuar./Arbresh.info

SHPËRNDAJE