Ramush Haradinaj në takim me emisarin e Trumpit, në ambasadë

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka hyrë në takim me të dërguarin e Trumpit, Richard Grenell.

Grenelli po mban takime me të gjithë liderët subjekteve politike gjatë ditës së sotme.

Deri tashti ka takuar president Hashim Thaçi, kryetarin e LDK-së, Isa Mustafa dhe ish- kandidaten për kryeministre, Vjosa Osmani.

E siç duket tashti Haradinaj e ka radhën që të bisedojë me ambasadorin Richard Grenell./IndeksOnline/

SHPËRNDAJE