Ramushi, Anita dhe Lola fotografohen me Elvanën, por diçka nuk po shkon në këtë foto

Anita Haradinaj është gruaja e Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt.

Ajo është e njohur për publikun edhe si një moderatore me shumë vite përvojë pune

Anita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Anita e shoqëruar nga burri i saj Ramush Haradinaj dhe motra e saj, Lola Haradinaj kanë marrë pjesë në koncertin e këngëtares Elvana Gjata të mbajtur me rastin e 11 vjetorit të pavarësisë së Kosovës.

Me këtë rast, Anita, Ramush dhe Lola kanë bënë edhe nëj foto me këngëtaren Gjata.

Që të gjithë po duken shumë bukur me përzgjedhjen e veshjes, ndërsa në foton e publikuar nga Anita, vëmendjen e merr Lola e cila derisa po bënin fotografi, shikimin e kishte diku tjetër. /ORAinfo/