Rashel Kolaneci i nxorri të pasmet në shesh gjatë spektaklit, kërcimi i saj elektrizoi publikun (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme filloi edicioni i pestë i ‘Dance with the Stars’.

Pjesë e konkurentëve ishte dhe ‘kikboxer’ Rashel Kolaneci. Ajo kërcente krah këngëtarit Seldi Qalliu dhe performance e tyre ishte mjaft elektrizuese.

Të tillë e bente dhe veshja e Rashelit e cila nxirrte në pah më tepër nga çfarë mund të imagjinohej.

Veshja transparente i lejonte që të nxirrte në pah të pasmet e saj bombastike dhe krejtësisht të pambuluara. /Gazeta Express/