Rashel Kolaneci poston foton që mori vëmendjen e të gjithëve

Rashel Kolaneci, e cila u bë e njohur në emisionin “Xing me Ermalin”, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku poston foto të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet mjaft elegante dhe e kuruar në çdo detaj. Poza e ish-velinës është pëlqyer shumë nga 532 mijë ndjekësit e saj, të cilët nuk kanë ngurruar që ta komplimentojnë.

Rasheli ka marrë komplimente pozitive për format e saj trupore dhe për bukurinë. “Je një bombë, yll, fantastike, sa e bukur, kukull”, janë disa prej komenteve që i kanë lënë fansat e saj.