Rashel Kolaneci ‘therr’ imagjinatën tuaj, shfaqet provokuese

U bë e njohur si velina e emisonit ‘Xing me Ermalin’, por Rashel Kolaneci vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Ajo është një prej femrave me linjat më të formësuara të cilat asnjëherë nuk heziton ti ekspozoj.

Së fundi, Rashel ka hedhur në llogarinë e saj në ‘Instagram’ një imazh ku është shfaqur me shumë stil dhe tejet joshëse.

Padyshim ishin linjat e saj mahnitëse që edhe këtë herë nuk kaluan pa marr vëmendjen e dukur.

Ndryshe, Rashel aktualisht është pjesë e spektaklit ‘Dance With Me’.

SHPËRNDAJE