Reagimi i Mihrije Brahës kur nusja e djalit të saj hyn live në emision

Këtë të dielë mysafire në emisionit më të shikuar në vend “Kojshia Show” ishte e ftuar Mihrije Braha dhe motra e saj Lora

Gjatë bisedës, papritur futet nusja e Platorit, përndryshe reja e ardhshme e Mihrijes

Shikoni videon më poshtë për të parë reagimin e Mihrije Brahes.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

SHPËRNDAJE