Reagon ashpër vajza e Sami Lushtakut: Më vjen keq për ata që nuk iu gëzuan lirimit të babait (Foto)

Zhvillime interesante po ndodhin në degën e PDK-së në Komunën e Skënderajt. Tash kur zgjedhjet po ofrohen, shtohen edhe më shumë ambicjet politike të individëve për të udhëhequr me këtë komunë; deri tash bastion i PDK-së.

Kryetari aktual,Sami Lushtaku, edhe pse është deklaruar kundër rikandidimit, tash po mendon sërish t’i futet gares për një mandat të ri, shkruan Magazina.al.Por kusheriri i tij, Nuredin Lushtaku këmbëngulë që ai të jetë kandidat pasi këshu ka qenë marrëveshja mes tij dhe kreut të PDK-së, Kadri Veseli.

Këmbëngulja e Nuredinit për të kandiduar, ka bërë që të reagoj ashpër vajza e Sami Lushtakut në një postim në rrjetin social facebook.

  • ETIKETIMET
  • 1
SHPËRNDAJE