Real Madrid me fitore të madhe ndaj Sociedadit (VIDEO)

Borja Mayoral, Rodrigues (autogol) dhe Gareth Bale shënuan golat për Real Madridin në fitoren 3:1 ndaj Real Sociedadit në La Ligë.

SHPËRNDAJE