Rexhepi vdiq duke mos mundur t’ia përmbushte këtë premtim vajzës së tij (Video)

RTK ka përgatitur një kronikë që flet për biografinë e ish kryemistrit të Kosovës.

Aty ndër të tjera Rexhepi flet për periudhën kur ai ishte sëmurë nga kanceri, dhe frikën që kishte vajza e tij Vanesa.

Rexhepi me emocion tregon biseden që ka pasur me të bijen, kur i ka premtuar se babi i saj nuk do vdes pa e parë se vajza e tij është martuar, raporton Magazina.al

Për më shumë shikojeni kroniken.

SHPËRNDAJE