Rikthehet Kallashi, feston ditëlindjen e tëra e zhveshur

Donjeta Kosumi ose siç njihet ndryshe Kallashi ka mbushur 24 vjeçe dhe këtë e ka treguar me fotot e fundit.

E gjitha lakuriq dhe me trupin e lyer me xixa të argjendta Kallashi nuk lë vend për imagjinatë.

Fotot artistike tregojnë format bombastike të ish-balerinës së klubeve të natës, e cila tashmë i është futur muzikës.

Ka dalë në modë që tashëm VIP-at edhe ditën e lindjes së tyre të bëjnë foto artistike vetëm me veten e tyre dhe këtij trendi si ka shpëtuar as Kallashi, e cila ngre temperaturat këtë të dielë të vrenjtur.